B.B. Brancusie Bird – Marije Mommers
Stenen Vrouw Celine van Hoek
Kwelder van Schiermonnikoog – Annemarie van der Vlist
OCHTEND - Marijk Gerritsma
Acryl – Ankie de Reus
Waterbloem 3A – Tineke Jacobs
Voor af en toe – Loukie Hoos
Zonder titel – Wilma Keizer
Lucht - Elsbeth Bauer
Pyramiden wereldbollen – Daniëlle Celie
Aquarel -Jaap Franso
Takken 1 – Marijke Verhoef
Glow inkjetprint op dibond - Inge Reisberman
Bij de konijnen – Paul Overdijk
Vlinder - Lidie Bossen
Yuck – Laurens Vermaesen
Terraforming part 1 – Remko Koopman
Verstuiving detail - Johan Timmers
Costa da Morte 6 - Marlies van Boekel
Raakvlakken – Judith van Praag
Golf – Joke Elzinga
1,5 meter – Stephine van Gennip
Kunst - Piet Franzen
Sleeping the Day Away – Sophie Vrolijk
zonder titel - Ada Sier-van Essen
Complimentenmakelaar – Nelleke Scharroo
Beeld – Koen de Vries
Head V – Daniel Martin
Persephone, 3 – Eva de Visser
Portret – Lauran van Oers
Europa – Clazien Juffermans
J.Wax factory 2015 – Peter Zuur
Portret – Bunny Soeters
Beelden – Frank Willem Jansen
Oranje hoofddoek – Marja Selier
Kunst - Paul Minnebo
Erasers-Blob #1 - Robbert van Strien
Kermistruc – Fer Hakkaart
In de bosschen in het 5de district – Bert Kienjet
Kunstwerk - Petra de Haas
Leporello “Januari aan de indische oceaan” – Wik de Jong
De schreeuw – Boudewijn Schrijver
Resilience - Elisabeth Vuez
Silverdale 67 – Fenny van de Wal
Dance of the stool – Nicole Carvajal
Kunst – Marianne van der Linden
Mijendel V – Wim Hoogstraten
fb - Renée Geurts
Abstract – Jan Onnekes
Pont – Barthel Brussee
3 kunstwerken - Henk Hannemann
Beeld – Marjan Waanders
Kunstwerk - Stan van Belkum
The World Is My Oyster – Kashmir – Facing Dorith
IfIhad… - Rian Geurts
Onooglijke lapjes – Sylvia ten Kley
Happy Dreamer – Alice Zitman
Leiden, bij het Rapenburg – Anne Istas
Mammoth – Johan Scherft
If I could fly - Lous Stuijfzand
Bellenblazer – Christiaan van Tol
Gelukkig paar – Ricarda Zielonka
Beeld – Francine van Dijk
Le Petite Chien – Rob Steenhorst
Vol verwachting – Arjenne Fakkel
Inkt tekening – Saskia Masselink
Het grote gebaar - Janine Melai
Circle Rozetta Good Morning – Eliza Kopec
Noodlottig interieur – Michel van Dam
Red Acer Leaves – Lies Verdenius
Fragment, keramisch werk - Hetty Arens
Tulay – Patricia Nauta
Schervenstuk – Yvonne Burg
Serie 1 - Andries Boertien
Zonder Titel No V - Lisa van der Heijden
Rihanna – Erik Romme
Beeld – J. M. Oltheten
Oranje zwart – Walter van Peijpe
Vier No. 8a – Nina Matser
Landschap – Matilde Zijp
Beeld – Dettie Veering
Blauw water - Renée de Vries
Manvogel – Sander ten Napel
Vuurwier - Annelies Brakkee
Stadsgezicht – Douwe Kinkel
Nieuwe vrienden - Joop Gans
Het oor - Marijke Uittenbroek
Gwen - Mirèse Mudde