Ver weg neem ik je mee!

Elisabeth Vuez, beeldend kunstenaar, lid van Ars sinds 2017

Op de middelbare school in 1975 koos ik al voor de kunstrichting opleiding in Besançon op 150 km van huis. Ik zat daar intern en was daardoor dagelijkse 6 uur met creatieve vakken bezig naast de andere vakken. Mijn studie Beeldende Kunst heb ik op de Universiteit in Strasbourg en in Parijs tot mijn Master voortgezet. Op de Vrije Academie in Den Haag heb ik veel grafiek gemaakt.

Ongeveer 25 jaar heb ik naast het schilderen veel etsen gemaakt. Omdat ik steeds meer milieubewust probeer te zijn, heb ik het etsen opgegeven.

Deze techniek ging ik steeds meer missen en daardoor begon ik pentekeningen te maken.

Het krassen op de zinkplaat werd vervangen door het krassen op het papier.

Mijn inspiratie vind ik tijdens mijn wandelingen in Nederland en het buitenland.

Geen weergave van de werkelijkheid maar een onderzoek op doeken of op papier naar de grenzen van het abstracte en het figuratieve. Op die manier neem ik je mee naar een andere wereld ver weg hier vandaan.

Tuin in Tokyo 43 - Elisabeth Vuez
Tuin in Tokyo 43

Elisabeth Vuez